Thanks so much for submitting a report. It has been emailed to the Rum Captain and will be actioned shortly.
Have you found an online vendor selling Plantation Panama Single Cask Arran Whisky?
Please input the URL directly to the vendor page with the rum for sale and we will automatically show it on RumRatings
Sort by: Popularity | Date | Rating
Posted over 2 years ago by Isegal Germany 🇩🇪 | 77 ratings
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Posted almost 3 years ago by HunterRomario Czech Republic 🇨🇿 | 329 ratings
9,5 roku zrání v Karibiku v sudu po bourbonu, 1 rok ve Francii v sudu po koňaku Ferrand a následně ještě 1,5 roku v sudu po skotské single malt whisky Arran.
Alkohol: 46,2 %
Původ: Panama/Francie
Aroma: Stejně jako Mackmyra verze spíše sušší aroma. Staré dřevo, čerstvý dub, piliny, ale trocha sladkosti se tu taky najde. Pikantní koření, nádech hřebíčku. (85 b)
Chuť: Vyšší voltáž je znát. Laková exotická dřevitost, cedr. V chuti příjemně nasládlý, medový, Panama styl je znát. (86 b)
Body: 86/100
Shrnutí: Ochutnáno v rámci přímého srovnávacího testu s kamarádem, kdy jsme srovnávali sedm single casků Plantation, a pak ještě dvakrát samostatně, díky decové placatce zakoupené v rámci kolektivního nákupu. Solidní rum.
Add RumRatings to your home screen for quicker access. All you have to do is click the icon and then Add to Home Screen
Plantation 9 out of 10
Posted over 1 year ago by ntilemans Belgium 🇧🇪 | 1 rating
Keigoe, direct kopen
Panama 12year 2018 arran whisky cask