Posting your rating...
Espero Coffee rum

Espero Coffee

Panama | Aged

6.9/10
7 ratings
Tasty, but not quite great

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
2
1
3

Rate Espero Coffee

Tap to Rate
Click to Rate

Have an opinion about this rum?

Signup to rate this rum!Advert Image

Advertisement | Go Premium to remove

7 Espero Coffee ratings

Sort by: Popularity | Date | Rating

Ffffff

Posted 2 months ago by Kildud from Czech Republic with 10 ratings

| would rate it 7.5, it is really good Rum with a strong flavor of definitely high quality coffee beans. Sweeter rum but thats what you expect from rum with some specific other taste (coffee). Nice morning routine.

Ffffff

Posted 6 months ago by L.e.d from Czech Republic with 23 ratings

Toto bylo příjemné překvapení. Kafe moc nemusím, ale díky rumu a čokoládě, co jsem v chuti cítil mi tento elixír zachutnal. Káva navíc srazila sladkost, což oproti coconutu pomohlo. Kdo má rád sladší kousky mohu doporučit.

Ffffff

Posted 6 months ago by Kazisvet from Slovakia with 26 ratings

veľmi aromatický rum. Značka Espero je moja obľúbená preto som vyskúšal aj tento. ale fľaška sa určite nebude míňať tak rýchlo ako XO od tejto značky. Pre milovníkov kávy vhodný doplnok na raňajky :)))

Ffffff

Posted 11 months ago by Jagged from Slovakia with 63 ratings

Vydarený kávový liker. Vo vôni káva, v chuti samozrejme tiež no až tak ze sa mi tam nejak stráca ten rum. Ale inač dobré sladke pitie.

Ffffff

Posted 1 year ago by Kieron wood (PREMIUM) from United Kingdom with 472 ratings

Let's be honest before we get into schematics , rum is not meant to add anything to it ... My god this is the excellent wake up rum ... Beautiful ...

Ffffff

Posted over 1 year ago by Adrian Adame from Czech Republic with 354 ratings

Další výborný kousek od Espera, kdo má rád kombinací kávy, sladkostí a 40%, bude velmi spokojen

Small black

Posted almost 2 years ago by Duckstab from Czech Republic with 73 ratings

Jestliže Dictador Cafe 100 ve mně (co kafaři) nevzbudil valné nadšení, tento produkt někdejší c. a k. likérky Michler na tom není o moc lépe. Skoro bych si už myslel, že nápad udělat kávový rum je prostě z gruntu blbý. Ono tedy kafe s rumem in natura taky není zrovna žádný nápoj bohů; vlastně vyjma manuální práce v třeskuté zimě, kdy to fungovalo jako ranní lomcovák, jsem ho neocenil nikdy v životě. Od tohohle jsem čekal něco likérovitějšího, ale daleko spíš než - řekněme - Kofila to chutná jako Ferrero Pocket Coffee. Je to ale samozřejmě sladší než Dictador Cafe a výroba je daleko méně sofistikovaná - žádná filtrace přes kávová zrna, ale prostě sedmiletý dominikánský rum plus nějaké to neskafé (arci módně eko-bio-fairtrade). Barvu to má jako Fernet, voní to jako kafe - a podruhé si to už nejspíš nekoupíte. Přesto kupodivu nepodlehnete-li prvnímu dojmu a prubnete ještě pár dalších panáků, tak někde u čtvrtého překvapivě vyvstane vínový ocas podobný Metaxe...
Rum s kokosem od téhož výrobce se mi jeví jako mnohem fyziologičtější kombinace, ale zase nijak zavrženíhodné pití to určitě není.
A mimochodem nejmenuje se to "Ron Espero Creole Cofee", ale "ESPERO COFFEE & RUM" s podtitulem "liquer creole" - což obojí výstižně vyjadřuje, o co skutečně jde. Ale na RumRatings nesmí být v názvu slovo RUM, takže tam holt není.