Posting your rating...
4
Default bottle

Rate Plantation Haiti Old Reserve XO Tokaj I Cask

Tap to Rate
Click to Rate

Have an opinion about this rum?

Signup to rate this rum!


4 Plantation Haiti Old Reserve XO Tokaj I Cask ratings

Sort by: Popularity | Date | Rating

Special 2 cask for our shop. Banana, caramel not sweet strong in the back but really good. Added it into apple strudel and kandis sugar with rum.


it's not bad rum.I just think this single cask will not like everyone


Sud číslo 1/2, lahev číslo 185/300.
Alkohol: 49 %
Původ: Haiti/Francie
Aroma: Síla alkoholu je znát. Těžká, až trochu zatuchlá dřevitost, hodně kakaa a čokolády, k tomu exotické dřevo, které se mísí se štiplavou ostrostí a mírnou ovocnou nakyslostí, až do angreštu. (88 b)
Chuť: Vůně moc sladce nepůsobila, o to větší překvapení z intenzity sladkosti v chuti. Tady se asi sudy po tokajském vyřádily. Sladkost je ale vyvážena suchostí kakaa a silným vlivem dřeva. Opět těžká dřevitost, do toho rozinky, propolis, čokoláda, větrovost a med. (90 b)
Body: 89/100
Shrnutí: Ochutnávali jsme s kamarádem na dalším degustačním večeru v českolipském Baru/Kavárně Kocour. Hlavní jádro ochutnávky tvořily čtyři Plantationy, k tomu novinka od Diplomática - Mantuano, pak jsme zkusili El Ron Prohibido Habanero a na úplný závěr pak pouťovou atrakci RedRum. Haiti Tokaji Finish je opět zajímavé plnění od Plantationu, bohužel k sehnání jen za výrazně vyšší cenu.

Blank


It's awful. Just plain awful. I've tried 20+ different runs and this is easily the worst.

#